Servis VTPE Ostrava

www.servisvtpe.cz

Firma VTPE Servis s.r.o. se zabývá všemi službami a údržbou zajišťující bezproblémový chod bytových fondů družstev, společenství vlastníků jednotek nebo firem. Klade velký důraz na to oslovovat a zajišťovat svými službami i jednotlivce nebo dané menší subjekty a firmy, které se na ní v poslední době stále častěji obracejí. Poskytuje jim stejnou kvalitu nabízených služeb a nedělá rozdíly mezi velkými nebo malými zakázkami. V tom se liší od konkurence.

KHK Stavby Kostolány

www.khk-stavby.cz

Firma František Kostolány KHK, která se od vzniku zabývá údržbou, opravami, rekonstrukcí a výstavbou vodovodní a kanalizační sítě. Jako doplňkovým programem je současně čištění a čerpání kanalizace, žump, septiků a čistíren odpadních vod. Délkou svého působení na trhu, firma byla založena v únoru 1990, patří mezi nejdéle fungující firmy našeho regionu. Tato firma, svým zaměřením a vybavením nabízí nejúčelnější program v oboru vodovody a kanalizace a s týmem kvalifikovaných pracovníků je zárukou kvality prováděných prací a to většího, ale i menšího rozsahu.

Aledos

www.aledos.cz

Chovatelská stanice Aledos. Stránky slouží jako prezentační web chovatelské stanice, která se zabívá chovem plemen Jezevčík hladkosrstý trpasličí a Modrý gaskoňský basset. Webové stránky obsahují informace o stanici a chovu, fotogalerii, kontaktní informace a mnoho jiného.

Víno Křápek

www.vino-krapek.cz

Vinařství Křápek se nachází v jedné z nejvýznamnějších vinařských obcí na Slovácku v Blatnici pod Svatým Antonínkem. Vinařství bylo založeno v roce 1991. Již dlouhou řadu let produkujeme vína vysoké kvality, pro které si dojíždí stále více odběratelů z celé naší země. Ve vínech pocházejících z tohoto vinařství se odráží velká životní zkušenost, svědomitost a poctivost celoživotní práce vinaře a jeho syna. Při zpracování hroznů a výrobě vína používáme moderní technologie a výrobní postupy.

Bikekram

www.bikekram.cz

Webové stránky pro cyklo prodejnu Bikekram, která se nachází v Ostravě – Porubě. Na webu bikekram.cz můžete najít rozličné informace, tipy a rady z oblasti cyklistiky a příbuzných sportů. Samozřejmostí jsou taky akční nabídky kol, koloběžek, příslušenství a podobně.