Office 365

Naše firma nově poskytuje kompletní správu produktů Office 365 od spoločnosti Microsoft. Tady se dozvíte o produktu Office 365 a poskytovaných službách. Toto moderní cloudové řešení Vám pomůžeme naimplementovat do Vašeho firemního prostředí a umožníme Vám a Vašim zaměstnancům efektivně využívat desktopové, online a cloudové O365 služby. Miliony zaměstnanců po celém světe pracují efektivně. Buďte chytří i vy!

 • Co je Office 365?

  Office 365 je předplacená služba, která zajistí, že budete mít vždy aktuální verzi produktů od společnosti Microsoft. Existují Office 365 plány pro domácí a osobní potřebu, jakož i pro malé a středně velké podniky, velké podniky, školy a neziskové organizace. Společnost tento produkt do svého portfolia zařadila v roce 2011, přičemž původně cílila na podnikovou sféru. O dva roky později uvedla na trh varianty produktu pro koncové spotřebitele.

  Office 365 byla reakcí na zvyšující se popularitu cloudových služeb. Microsoft Office byl do té doby především samostatný kancelářský software poskytovaný pro operační systémy Windows a macOS. Poslední verzi tohoto kancelářského softwaru představuje Office 2016. Office 365 podporují snadnou týmovou komunikaci, výměnu souborů, spolupráci na projektech a propojují samostatné softwarové nástroje s online službami.

  S balíkem služeb Office 365 Business získává Vaše firma obrovskou výhodu před Vaší konkurencí. Je to nejlepší řešení pro Vaše zaměstnance, které jim umožní pracovat se známými nástroji úplně novým a moderním spůsobem. Nastává doba, kdy ti, kteří chtějí pokročit a efektivně využívat prostředí cloudu přecházejí na moderní způsob používání každodenních nástrojů jako je např. sada produktů Office. Online a cloud řešení přinášejí nepřeberné množství výhod a v neposlední řadě šetření firemních financí.

 • Proč?

  Používáním sady produktů Office 365 se Vaše práce stává maximálně efektivní a dokáže urychlit a zjednodušit práci Vám a Vašim zaměstnancům. Obrovský úložný prostor, sdílení dokumentů, telefonování a videokonferenční hovory, prostředky na efektivní sdílení informací v rámci Vaší organizace nebo týmu jsou jen začátek. Všechny důležité dokumenty a informace Vám budou k dispozici všude a na všech Vašich zařízení, ať už se jedná o destopové zařízení nebo přenosná zařízení jako mobily a tablety.

  Office 365  vs. Office 2016

  Všechny Office 365 plány pro domácí a osobní použití zahrnují Office 2016 s plně nainstalovaných aplikací Office, s kterými jste obeznámeni, jako je Word, PowerPoint a Excel, plus on-line úložiště OneDrive, poskytnutou technickou podporou bez příplatku a další služby které na to navazují. Můžete si vybrat a platit za předplatné na měsíční nebo roční bázi.

  Většina plánů služeb Office 365 pro podniky, školy a neziskové organizace pozůstává ze zcela nainstalovaných aplikací, ale Microsoft také nabízí základní plány s online verzí sady Office, ukládání souborů a e-mailů. Můžete se rozhodnout, co vám nejlépe vyhovuje. Existují plány pro menší nebo velké firmy, podnikání, školy, nebo neziskové organizace.


  Produkt Office 2016 je také prodáváný jako jednorázová licence, což znamená, že budete platit jediný, počáteční poplatek za aplikace sady Office pro jedno zařízení. Jednorázový nákup je k dispozici jak pro PC, tak Mac. Jednorázový nákup licence na jedno zařízení znamená, že nemáte další možnost upgradu na nejnovější verzi produktů Office, což znamená, že pokud máte v plánu přejít na další hlavní verzi programů Word, Excel, PowerPoint a další, budete si je muset koupit znovu za plnou cenu.

   Vlastnosti Office 2016 Office 365
  Cena
  Vysoká jednorázová platba Malý měsíční poplatek nebo zvýhodněný roční poplatek
  Aplikace Microsoft Office jako jsou Word, Excel a PowerPoint Získáte aplikace Office 2016, jako je Excel, Word a PowerPoint. Při vydání nových funkcí se aplikace už nebudou aktualizovat. Získáte nejnovější verze aplikací Office , jako je Excel, Word, PowerPoint a Outlook. Právě teď je to Office 2016, ale vaše verze se budou dál aktualizovat o nově vydané funkce. Uživatelé navíc dostanou aplikace Access a Publisher
  Aktualizace funkcí Součástí produktu jsou aktualizace zabezpečení. Nebudete ale dostávat nové funkce, které do balíku Office přibudou v budoucnu. Upgrade na další hlavní verzi není zahrnutý. Vaše verze Office se bude neustále vylepšovat. Získáte nejnovější funkce a aktualizace od Microsoftu. Součástí produktu jsou taky hlavní aktualizace na budoucí verze.
  Instalace Office na víc počítačů (Mac nebo PC) Jednorázově pořízený Office je určený pro jeden operační systém, takže svou kopii můžete použít do jednoho počítače Mac nebo PC. S Office 365 můžete nainstalovat desktopové aplikace Office až na 5 počítačů – může to být kombinace platforem Mac a PC a na dalších 5 mobilních zařízení.
  Rozšířené funkce pro tablety a telefony s instalací Office  Získáte jenom základní funkce pro úpravy na telefonu nebo tabletu.  Když se do aplikací Office přihlásíte ze svého zařízení, získáte další funkce. S Office 365 tyto další funkce dostanete až pro pět tabletů a pět smartphonů.
  Online úložiště navíc  5 GB  1 TB (1000 GB)
  Business služby jako Exchange server, Skype for Business, Sharepoint, Yammer a další Nejsou zahrnuty Ano (podle zvoleného business balíku)
  Technická podpora  K dispozici je jenom počáteční technická podpora během instalace.  Během předplatného můžete kdykoli bez dalších poplatků požádat o podporu v případě technických problémů nebo potíží s předplatným a fakturací.

 • Služby O365

  Word, Excel, PowerPoint,OneNote a Outlook aplikace přímo ve Vašem internetovém prohlížeči. Vaše dokumenty můžete upravovat online bez potřeby instalace aplikace.
  Vychutnejte si práci s plnými verzemi nainstalovaných aplikací Office na počítačích PC, Mac, tabletech se systémem Windows nebo Android™, zařízeních iPad® a většině mobilních zařízení. Každý uživatel si může nainstalovat Office na 5 počítačů PC nebo Mac, 5 tabletů (Windows, iPad a Android) a 5 telefonů.
  OneDrive pro firmy nabízí 1 TB (terabajt) úložného prostoru pro každého uživatele. Všechny vaše dokumenty a soubory budete mít při sobě, či už na počítači, mobilu nebo tabletu. Můžete sdílet soubory s dalšími uživateli ve vaší organizaci i mimo ni, určovat, kdo může prohlížet a upravovat jednotlivé soubory, a jednoduše synchronizovat soubory s počítači PC nebo Mac a dalšími zařízeními.
  Vaše emaily a kalendář budou vždy při Vás a můžete je rychle sdílet s kolegy. 50 GB úložného prostoru dostane každý uživatel a k tomu může odesílat emaily s přílohou až do velikosti 150 MB
    Služba Skype for Business Vám umožní komunikovat mezi sebou pomocí audio hovorů, rychlých správ a můžete také využívat služby HD videokonferenčních hovorů. Skype for Business je ideální nástroj pro organizování Vašich meetingů a prezentací.
     Spojte svůj tým v pracovním prostoru Microsoft Teams pro Office 365, kde najdete pohromadě chat, obsah, osoby i nástroje, takže budete mít okamžitý přístup ke všemu potřebnému.
     Umožněte uživatelům snadné použití a sdílení dokumentů v základním 1TB úložišti a s dalšími 500 MB úložného prostoru pro každého.
  Novinka v Office 365! Ve SWAY můžete jednoduše vytvářet krásné interaktivní prezentace, webové sestavy, bulletiny a další moderní materiály a to přímo ve Vašem mobilu, tabletu nebo na desktopu.
  Yammer jako software pro lepší spolupráci Vašich zaměstnanců. Sdílejte informace v rámci týmu a lépe organizujte projekty tak, aby vše šlapalo tak jak má.

 • Plány a cenník

  Firma SCOTeam L&k s.r.o. dokáže zabezpečit nasazení a poskytuje podporu a administraci nasledujících balíků produktu Office 365. Balíčky Office 365 Business jsou určeny pro malé a střední podniky a předpokladá se, že počet zaměstnanců firmy, kteří budou užívat služby O365 nebude větší než 300 zaměstnanců.


  Office 365 Business Essentials

  Online verze Office s e-mailem a videokonferencemi

  Exchange OnlineOnedrive pro firmySkype pro firmyMicrosoft Teams
   • E-mail s 50GB poštovní schránkou
   • 1 TB pro ukládání a sdílení souborů
   • HD videokonference
  • Office Online

  Office 365 Business

  Plná verze Office pro PC nebo Mac s aplikacemi pro tablety a telefony

  OutlookWordExcelPowerPointOneNotePublisherOneDrive pro firmyAccess
   • (E-mail není zahrnutý.)
   • 1 TB pro ukládání a sdílení souborů
   • Nainstalovaný úplný Office na počítači PC/Mac
  • Aplikace Office na tabletech a telefonech

  Office 365 Business Premium

  Všechny funkce plánů Business Essentials a Business v jednom integrovaném plánu

  Exchange OnlineOutlookWordExcelPowerPointOneNotePublisherOneDrive pro firmySkype pro firmyMicrosoft TeamsAccess
   • E-mail s 50GB poštovní schránkou
   • 1 TB pro ukládání a sdílení souborů
   • HD videokonference
   • Nainstalovaný úplný Office na počítači PC/Mac
  • Aplikace Office na tabletech a telefonech

   Vlastnosti Office 365 Business Office 365 Business Premium Office 365 Business Essentials
  Nainstalované plné verze aplikací Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher a OneNote až na 5 počítačů PC nebo Mac na uživatele. Teď obsahuje nové aplikace Office 2016 pro PC a Mac.
  Office na tabletech a telefonech pro plně nainstalované prostředí Office až na 5 tabletech a 5 telefonech na uživatele
  Online verze Office včetně Wordu, Excelu a PowerPointu
  Ukládání a sdílení souborů s 1 TB úložiště na každého uživatele
   E-mail, kalendář a kontakty podnikové úrovně s 50GB složkou doručené pošty na uživatele      
   Neomezené online schůzky, zasílání rychlých zpráv, zvuk, HD video a webové konference      
   Podniková sociální síť pro spolupráci zaměstnanců z různých oddělení a lokalit      
  Nástroje pro správu práce umožňující týmům vytvářet plány, uspořádávat a přiřazovat úkoly a spolupracovat na nich
  Chatovací pracovní prostor Microsoft Teams s okamžitým přístupem ke konverzacím, obsahu, lidem a nástrojům
  Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů, které umožňují vytvářet interaktivní sestavy, prezentace a další materiály
  Maximální počet uživatelů 300 300 300

 • Naše firma poskytuje kompletní správu produktů Office 365 od spoločnosti Microsoft.

  Společnost SCOTeam L&K s.r.o. poskytuje administrační správu produktů a kompletní nasadení a migraci stávající infrastruktury do Office 365 prostředí cloudu  a cloudových služeb. Provedeme Vás celým procesem a zaškolíme Vás na používání nových služeb, které jednoznačně zvýší produktivitu a konkurenceschopnost Vaší společnosti.

  Jsme certifikovaní a zkušení administrátoři produktů od společnosti Microsoft s dlouholetou praxí.