Služby SCOTeam L&K

Webové stránky

Responsivní web

 

Tvoříme webové prezentace přesne podle požadavků našich klientů. Přitom klademe důraz na přehlednost, jednoduchost a pěkný design…

Jako postupujeme při vytváření webu?

  1. Základní informace – základní otázka při požadavku vytvoření nového webu je za jakým účelem se web vytváří. Klíčové vlastnosti a požadavky co všechno má web obsahovat a jakou funkcionalitu má výsledný web nabízet. Analýza je velmi důležitý a představuje základní pilíř práce na vytváření webové stránky. Vyslechneme všechny specifické požadavky klienta a společně najdeme možné řešení.
  2. Návrh řešení – po důkladné analýze přichází na řadu počáteční návrh řešení webové stránky, přizpůsobeni a výběr správné technologie, která bude použita pro vývoj konkrétního webu. Víme pracovat s různými CMS systémy ale samozřejmě jsme schopni pro klienta postavit naprosto jediněčný web.
  3. Návrh vzhledu – nastává čas na vytvoření webové grafiky, návrhu loga popřípadě návrhu firemní grafiky. Snažíme se používat barevné kombinace, které odrážejí identitu klienta. Připravíme CSS styly a fonty které budou použity.
  4. Práce programátora – v momentě kdy máme všechny informace a podklady, začíná práce programátora. Při vývoji používáme nejnovější technologie HTML5, javasript, PHP a používáme ruzne frameworky jako např. CodeIgniter a celosvětově používaný redakční systém WordPress vždy v nejnovější verzi. To vám zajistí snadnou správu vašeho webu, editaci obsahu a mnoho jiných věcí.
  5. Konzultace a doladění – Když je webová stránka hotová, následuje konzultace s klientem a doladění detailů, popřípadě dodatečná úprava funkcionality, vzhledu a podobně. Předvedeme všechny dostupné funkce, odtestujeme a nakonec předáme kompletně hotový web připraven ke spuštění do provozu.
  6. Tu naše práce nekončí – Po předání webu je možnost nechat si kompletní správu webu u nás. My se postaráme o to aby všechno fungovalo, tak jak má a vyřešíme všechny neočekávané problémy. Poskytneme podporu a budeme udržovat Vaši webovou stránku v chodu.

Microsites

Toto řešení je vhodné zejména pro malé firmy nebo začínající podnikatele. Microsites stránky mohou sloužit buď k prezentaci a rychlému seznámení návštěvníka s informacemi o dané osobě / firmě a podobně, anebo jako kontakní formulář. V poslední době jsou tyto typy stránek velmi oblíbené a využívané především v segmentu malých podnikatelů OSVČ, známých osobností, nebo k uvedení informací o konkrétních produktech…

Loga a grafika

Uvědomujeme si, že úspěch mnoha společností je podpořen propracovaným firemním designem, díky kterému jsou její produkty a služby jasně identifikovány. Naším cílem je, abyste díky správně zvolenému firemnímu designu získali konkurenční výhodu, pomocí které si Vás Vaši potencionální zákazníci snadno zapamatují. Nabízíme rozmanitou grafickou tvorbu a jsme schopni Vám vytvořit jakýkoliv grafický motiv (logo, vizitky, newslettery, letáky atd.). Naší snahou je vytvářet zcela originální design, pomocí kterého budete snadno rozpoznatelní od své konkurence.

 

Business informace a reporting

Každá naše webová stránka obsahuje nástroj na sledování aktivity na webové stránce. Používáme služby jako Google Analytics a díky nim jsme schopni Vám přesně ukazuje a vysvětluje, jak se chovají návštěvníci Vašeho webu, které stránky se zobrazují nejčastěji, jaký věk mají Vaší návštěvníci, nebo vyhodnocovat Vaše reklamní kampaně.

Google Analytics Logo

Google Analytics